ساختمان برنامه تلوزیونی پرداخت یارانه قانون اساسی

ساختمان: برنامه تلوزیونی پرداخت یارانه قانون اساسی برنامه ریزی رونق اقتصادی یارانه نقدی استفاده ایرانیان قانونی برنامه ایرانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اختلاف سیدجلال و پرسپولیس سر پول فیفا؟

روزنامه خبر ورزشی نوشت:به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت: «فیفا به بازیکنان حاضر در جام جهانی پاداش کلانی می دهد. سال ۲۰۱۴ پاداش هر بازیکن روزی ۳۵۰۰ دلار بود که

اختلاف سیدجلال و پرسپولیس سر پول فیفا؟

اختلاف سیدجلال و پرسپولیس سر پول فیفا؟

عبارات مهم : اختلاف

سیدجلال حسینی با کلوب پرسپولیس بر سر یک عنوان به اختلاف خورده است.

روزنامه خبر ورزشی نوشت:به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت: «فیفا به بازیکنان حاضر در جام جهانی پاداش کلانی می دهد. سال ۲۰۱۴ پاداش هر بازیکن روزی ۳۵۰۰ دلار بود که فدراسیون مستقیماً پاداش ها را از فیفا دریافت کرد و در اختیار کلوب ها قرار داد.

پندار توفیقی معاون ورزشی کلوب استقلال می گوید: «بله، ما که در استقلال این پاداش را دریافت کردیم و قطعاً جهت جام جهانی روسیه هم فدراسیون این پاداش را می دهد.»

اختلاف سیدجلال و پرسپولیس سر پول فیفا؟

حالا فیفا زیاد کردن چشمگیری در پاداش ها داشته ؛ از ۳۵۰۰ دلار به روزی ۸۵۰۰ دلار. از دو هفته پیش از شروع جام پاداش ها محاسبه می شود و طبیعتاً بازیکنان تیم های فینالیست بالاترین پاداش را مال خود می کنند. مسابقه ها از روز ۲۴ خرداد شروع می شود و حداقل جهت کشور عزیزمان ایران تا ۴ تیر ادامه دارد ؛ این یعنی ۱۰ روز. ۱۴ روز هم که قبل از بازی ها محاسبه می شود. یعنی در بدترین حالت که تیم ملی از مرحله گروهی از بین بردن شود، ۲۴ روز جهت بازیکنان پاداش ۸۵۰۰ دلاری محاسبه می شود. با یک ضرب راحت مشخص می شود جهت این مدت پاداش هر بازیکن ۱۱۹ هزار دلار است که با توجه به دلار حداقل ۷ هزار تومانی، مبلغ بالای یک میلیارد می رود! تازه تا آخر جام جهانی دلار قطعاً از این هم گران تر می شود و رقم پاداش ها اوج و بالاتر خواهد رفت.

در این بین کلوب ها در کشور عزیزمان ایران می خواهند تمام این پول را مال خود کنند. مثلاً در اروپا معمولاً بازیکنان با کلوب توافق می کنند که این پول را بین یکدیگر تقسیم کنند. در کشور عزیزمان ایران ولی بعضی کلوب ها نقشه های دیگری جهت این پاداش کشیده اند. کلوب پرسپولیس یکی از این کلوب هاست. آنها در حال حاضر ۴ بازیکن در لیست ۳۵ نفره دارند و احتمالاً سه نماینده در روسیه خواهند داشت.

روزنامه خبر ورزشی نوشت:به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت: «فیفا به بازیکنان حاضر در جام جهانی پاداش کلانی می دهد. سال ۲۰۱۴ پاداش هر بازیکن روزی ۳۵۰۰ دلار بود که

در این صورت درآمد قرمزها از پاداش جام جهانی بالای ۳ میلیارد تومان خواهد بود. حالا این وسط کلوب با بعضی بازیکنان از جمله سیدجلال حسینی بر سر پاداش جام جهانی مسئله دارد. این مدافع باتجربه گفته پول حق او است و حداقل کلوب باید نصفی از این درآمد را به او بدهد ولی پرسپولیس تأکید کرده کل پول مال آنهاست. به همین علت فعلاً دو طرف به مسئله خورده اند و معلوم نیست اختلاف موجود چه زمانی حل شود.»

واژه های کلیدی: اختلاف | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz